Sardinie Olbia

sardinie.jpg

Výlet soukromým letadlem na Olbii na Sardinii

Tento letecký výlet je především určený pro milovníky teplého moře, překrásných písečných pláží, středomořské divoké přírody, skvělého jídla a vína.

Jedná se o 5-6 denní letecký výlet na ostrovy Korsika nebo Sardinie. Lze navštívit oba během jednoho výletu, ale v zhedem k velikosti ostrovů a časové náročnosti doporučujeme si vybrat pouze jeden. Odlet je možný z Ostravy, Brna či Prahy

Mezipřistání v Bolzanu

Tento výlet je vhodné kombinovat s mezipřistáním a jednodenním pobytem v Bolzanu při cestě tam, případně v Pule, nebo Portoroži při cestě zpět, není to podmínkou.

Pro přílet na Sardinii lze využít jak letiště v Olbii, tak i v Cagliari či Alghero. Na Korsiku přistáváme na jihu ve Figari. Ubytování řešíme operativně na místě s použitím různých rezervačních portálů.

Corsica - France - Po cca 4h letu s mezipřistáním přilétáme na letiště Figari na Korsice. Před budovou letiště je možné si vybrat minimálně ze 3 autopůjčoven. Pobyt a program na ostrově se plánuje individuálně, podle vlastních potřeb každého účastníka výletu.

Doporučujeme kombinaci koupání u moře s horskou turistikou. Určitě doporučujeme ochutnat co nejvíce z místní famozní kuchyně a skvostných vín.

Více také na http://www.visit-corsica.com/fr

Něco více o Sardinii

Ostrov je dlouhý 183 km a široký 83 km. Nejčastějším cílem je východní pobřeží, převážně pak okolí města Porto-Vecchio. Častým cílem jsou však i kaskády (Cascades du Polischellu), nacházející se v korsických horách.

V městě Ajaccio, se také narodil 15. srpna 1769 Napoleon Bonaparte. Na ostrově žije zhruba 200 tisíc obyvatel, z toho asi 100 tisíc ve městech Bastia a Ajaccio.

Sardinie (italský název je Sardegna) ostrov, který je perlou Středomoří (po Sicílii druhý největší). Leží na západ od Itálie, jižně od ostrova Korsika a na délku je dlouhý 267 km, na šířku 120 km. Východní část pobřeží Sardinie omývá Tyrhénské moře.

Pláže jsou velmi různorodé, široké písečné, oblázkové, nebo skalnaté útesy a všechny jsou překrásné. Mají barvu bílou, růžovou, žlutou, hnědavou, v kombinaci s krásně křišťálově průzračnou vodou a ostrým sluncem hrají ve vodě neuvěřitelnými barvami modře a zeleně, připomínající pláže Karibiku.

Hlavním městem je Cagliari ležící na jižním pobřeží ostrova. Více než 4000 let starou tradici má výroba sýrů, ovčích, kozích i kravských, nabídka je široká a kvalita velmi vysoká. Vynikající jsou i sardinská vína, srovnatelná kvalitou s víny jižní Francie. 

Už se těšíme na let s vámi. 

PRAHA - BRNO - OSTRAVA - KUNOVICE - PŘÍBRAM a 20 DALŠÍCH LETIŠŤ

LETY AEROTAXI U NÁS JEDNODUŠE FUNGUJÍ.

Zavoláte a zítra letíme. Létáme každý den. Žádné dlouhé odbavení.

VOLEJTE DISPEČINK +420 725 938 338