Golfové destinace

Letecký výlet aerotaxi Golf

Výlety soukromým letadlem za golfem

Pořádáme letecké výlety za golfem po celé Evropě - ideálně pro 2 pasažery společně s golfovými bagy. Udělejte si rezervaci na tento víkend a užijeme si to. 

golfbag.pngTipy na golfové destinace, které jsou blízko letišť

Golf Club Adriatic - PORTOROŽ

Profesionální hřiště s 18 jamkami, rozmístěných na 80 akrech, s parem 72, vyznačuje se zajímavým uspořádáním, které je pro náročné hráče všech úrovní. Rezort se nachází 10 minut jízdy od letiště v Portoroži.


Circolo de golf Venezia - BENÁTKY 

Golfový klub Venezia je jedním z nejstarších v Italii, který navštíví každý rok nejedna slavná osobnost a má 18 jamek s parem 72. Řadí se mezi nejlepší hřiště v Itálii. Navrhovali ho jedni z nejlepších architektů v Itálii.

Najdete zde velké množství stromů, jak piniové tak i olivové háje, jemně zvlněné faiwaye a strategicky umístněné bunkry chránící greeny jsou hlavní znaky hřiště. Součástí areálu je i klubovna, golfová škola, půjčovna golfového vybavení i půjčovna vozítek.

Kromě skvělé hry si zde můžete pochutnat i na vynikajícím jídle i víně. Spolu s krásnou přírodou toto hřiště oplývá nezapomenutelnou atmosférou.

Vzdálenost rezortu je do 15 min od letiště v Benátkách. 


Golf & Country Club "Dolina Kardinala" - ZAGREB

Golf & Country Club "Cardinal Valley" má 18 jamek a je jedním z nejlepších golfových hřišť v Chorvatsku, je výzvou pro každého hráče golfu. Vodní překážky dávají hráčům možnost dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Hřiště je vzdáleno 35 minut jízdy od letiště v Záhřebu. 

Odlet aerotaxi na golf


Sveti Martin Spa & Golf Resort - MARIBOR

Během zimy když napadne sníh se používá elektrické vytápění greenů a hráči používají barevné kuličky pro zlepšení viditelnosti. Na hřišti Instalovaný povrch TigerTurf z umělé trávy je nejlepší kvality. Vyrábí ho jeden z předních světových výrobců umělé trávy.

Resort je vzdálen 40 minut jízdy od letiště v Mariboru. 


Adriatic Golf Club Cervia - RIMINI

Golfový klub patřící k nejlepším v Itálii se vine podél borovicového lesa a fascinujícího pobřeží nedaleko od města Ravenna. Designér hřiště Marco Croze se inspiroval klasickými skotskými hřišti i typickým severoamerickým stylem a vytvořil tak zábavné místo pro hru.

27 jamek golfového hřiště Adriatic se dělí do tří odlišných devítijamkových hřišť, kde prvních devět jamek připomíná tradiční skotská hřiště, dalších devět jamek je obklopeno vodními překážkami a bylo inspirováno americkým stylem.

Klub rozkládající se uprostřed borovicového lesa, solných jezer a zcela ojedinělých přírodních krás je vyhledáváným místem turistů z celého světa, neboť je obklopen hotely vynikající úrovně. Skvělý design a mírné klima zde umožňuje hru po celý rok a činí golf velmi potěšující zábavou.

Vzdálenost rezortu je 15 min od letiště v Rimini. 


PRAHA - BRNO - OSTRAVA - KUNOVICE - PŘÍBRAM a 20 DALŠÍCH LETIŠŤ

LETY AEROTAXI U NÁS JEDNODUŠE FUNGUJÍ.

Zavoláte a zítra letíme. Létáme každý den. Žádné dlouhé odbavení.

VOLEJTE DISPEČINK +420 725 938 338