O nás

O nás

Poletíte se zkušenými piloty, kteří se na let s vámi už moc těší...

Bezpečnost je u nás vždy na prvním místě. Nečekejte, že poletíte s pilotem, který se právě s daným letadlem seznámil nebo není dostatečně zkušený či zodpovědný.

Naši piloti jsou mimo jiné také instruktory, kteří naučili létat desítky dalších pilotů v naší pilotní škole a létání pro vás je ta nejpříjemnější věc, na kterou se už těšíme.

Více o pilotech aerotaxi

Pouze nová a skvěle vybavená letadla za tu nejlepší cenu

Milujeme kvalitní věci a u letadel to platí dvojnásob.

Létáme pouze novými letadly a věnujeme maximum úsilí, aby naše letadla byla vždy ve skvělém technickém stavu a na těchto investicích nešetříme.

Letadla mámě v plné výbavě, abychom maximalizovali bezpečnost letu a pasažeři měli při cestování nejvyšší možný komfort.

Privátní letadla a vrulníky pro aerotaxi

Realizovali jsme již stovky letů aerotaxi do destinací po celé Evropě

Naše společnost působí na leteckém trhu již více jak 10 let a za tuto dobu jsme realizovali stovky letů s našimi klienty do všech koutů Evropy.


Dara Dara

Když nestíhám, zavolám klukům a oni se o mě postarají... Jen minule to topení byste si mohli opravit :-) 


Verona Verona

Nejčastěji létám do Budapešti a Bratislavy. Veronu jsem zvolila pro svoji dovolenou. Musím kluky pochválit. Vždy skvělé služby a moc příjemní lidé. 


Ljubljana Ljubljana

Tyto lety mi ušetří mnoho času, protože mám pobočky na různých místech po Evropě. Za 3 dny jsem schopen zvládnout letadlem, co by mi autem trvalo týden. A v pohodě.


Wroclaw Wroclaw

Soukromým letadlem jsem letěla poprvé a velice se mi to líbilo. Někdy to je jediná možnost, jak se do místa pobytu dostanu, když se rozhodnu na poslední chvíli.


Salzburg Salzburg

Děkuji za hezký let do Salzburgu. Vše jsme stihli včas a bylo to podle mých mých představ. 


Sardinie - Olbia Sardinie - Olbia

Oceňuji kvalitní služby vaší firmy a schopnost posádky řešit moje požadavky na poslední chvíli. No, všechno se nedá úplně naplánovat dopředu.

PRAHA - BRNO - OSTRAVA - KUNOVICE - PŘÍBRAM a 20 DALŠÍCH LETIŠŤ

LETY AEROTAXI U NÁS JEDNODUŠE FUNGUJÍ.

Zavoláte a zítra letíme. Létáme každý den. Žádné dlouhé odbavení.

VOLEJTE DISPEČINK +420 725 938 338